معرفی سفیر یا نمایندگی
اطلاعیه

اطلاعیه پایان اعتبار مهر خروج ویژه مشمولین با مضمون اعتبار تا اطلاع ثانوی

 

اعتبار مهر تردد خروج ویژه مشمولین با مضمون اعتبار تا اطلاع ثانویکه در سال 1396 در گذرنامه برخی از مشمولین درج شده است پایان یافته و کلیه مشمولین ایرانی خارج از کشور جهت تردد در سال 1397 لازم است نسبت به دریافت مهر جدید خروچ ویژه مشمولین از نمایندگی اقدام نمایند.

 

اطلاعیه خرید خدمت سربازی مشمولین غایب

برابر دستورالعمل سازمان وظیفه عمومی ناجا ، مشمولین با بیش از 8 سال غیبت غیرموجه از تاریخ 01/01/1397 نمیتوانند از مهر خروج ویژه مشمولین بهره مند گردند. این افراد لازم است جهت تردد به کشور نسبت به خرید خدمت سربازی خود اقدام نمایند.

 

اطلاعیه درج نشانی اینترنتی سامانه های اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم و مرکز خدمات آموزشی وزارتبهداشت

بمنظور پیشگیری از سردرگمی دانش آموختگان دانشگاه های خارج از کشور و رفاه حال ایشان ، دانش آموختگان خارج از کشور در رشته های غیرپزشکی میتوانند جهت اطلاع از ضوابط ، مقررات و مدارک مورد نیاز برای ارزشیابی مدارک تحصیلی خود به سامانه اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به نشانی  grdsaorg.ir  و متقاضیان رشته های علوم پزشکی برای ارائه درخواست انتقال به دانشگاه های داخل ، ارزشیابی مدارک تحصیلی و دریافت تسهیلات ارزی و غیرارزی به سامانه جامع خدمات آموریش وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به نشانی  Mohed.behdasht.gov.ir/educationserviceportal  مراجعه نمایند.

 

 

اطلاعیه

نظر به مشاهده ارسال ایمیل های جعلی به نام سفارت جمهوری اسلامی ایران در قزاقستان به مقاصد مختلف،بدین وسیله از هموطنان عزیز خواهشمنداست در ارائه پاسخ به ایمیل هایی به نام این سفارت دقت بیشتری نموده و از صحیح بودن آن اطمینان حاصل نمایند. ایمیل های سفارت به شرح زیر اعلام می شود.

  ایمیل :

 iranemb.tse@mfa.gov.ir

Iranembassyastana@yahoo.com

 

 

 

 

 

 

 

 

   دانلود : Iran_International_exhibition.pdf           حجم فایل 79 KB
   دانلود : جدول_برگزاری_نمایشگاه_های_قزاقستان.pdf           حجم فایل 495 KB
   دانلود : VISA_APPLICATION_فرم_روادید.pdf           حجم فایل 216 KB
وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر