معرفی سفیر یا نمایندگی
خبرها


قهرمانی تیم ملی کاراته ایران در مسابقات آسیایی آستانه
مسابقات کاراته قهرمانی آسیا با حضور ۶۶۰ ورزشکار از ۲۷ کشور بمدت چهار روز 22 تا 25 تیر 96 در آستانه پایتخت قزاقستان برگزار شد، تیم‌های ملی کاراته کشورمان با 125 ورزشکار، مربی و داور در بخش مردان و زنان در رده های سنی نوجوانان،جوانان، امید و بزرگسالان حضور داشت و توانست به موفقیت بزرگ و بی سابقه با کسب 20 طلا، 12 نقره و 10 برنز دست یابد.
 ١٤:١٦ - 1396/04/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور هیات ایرانی در پنجمین اجلاس مذاکرات سوریه در آستانه
هیات ایرانی به سرپرستی جابری انصاری معاون عربی و آفریقا وزارت امورخارجه در پنجمین اجلاس بین المللی مذاکرات سوریه در آستانه در تاریخ 13 و 14 تیر 96 حضور یافت و ضمن مشارکت در نشست های تخصصی و عمومی، دیدارهای دوجانبه ای با هیات های اعزامی از روسیه، ترکیه ، سوریه ونماینده سازمان ملل در امور سوریه داشت.
 ١٤:٥٥ - 1396/04/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
سفر گروه دوستی پارلمانی ایران به قزاقستان
اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و قزاقستان مجلس شورای اسلامی در سفر 5 روزه به آستانه قزاقستان ، ضمن شرکت در کنفرانس بین المللی اقتصاد فناوری و بازدید از نمایشگاه اکسپو 2017 ، با نایب رئیس مجلس قزاقستان و اعضای گروه دوستی پارلمانی این کشور دیدار و گفتگو کرند.
 ١٨:٢٣ - 1396/04/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت رئیس جمهور قزاقستان به مناسبت حادثه تروریستی در تهران
نورسلطان نظربایف رئیس جمهوری قزاقستان به مناسبت اقدامات تروریستی داعش درتهران که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنان گردید پیام تسلیت برای جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران فرستاد.
 ١٣:٥٤ - 1396/03/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت رئیس مجلس قزاقستان به مناسبت اقدامات تروریستی درتهران
به مناسبت وقوع اقدامات تروریستی گروه داعش در تهران که منجر به شهادت تعدادی از هموطنانمان گردید.آقای نورلان نیگماتولین رئیس مجلس جمهوری قزاقستان پیام تسلیت برای جناب آقای لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی فرستاد.
 ١٣:٣٩ - 1396/03/22 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر